Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan FIT Solutions, yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan yazılım firmasıdır.

Müşterilerimizden

 • FIT Solutions e-Fatura çözümünü tercih etmemizin en büyük sebebi müşteri odaklı yaklaşımı oldu. Olası sorularımıza her zaman içtenlikle ve kibarlıkla yanıt verdiler ve bizlere destek konusunda çok hızlı yardımcı oldular.

  Özgür Karaköse
  Genel Direktör
 • FIT ile çalıştıkça herşeyin daha kolay olduğunu ve zaman tasarrufunun oldukça arttığını farkettik. Sektörde kendini ispat etmiş bir firma olması, kendini geliştiren, çalışkan ve yaratıcı bir firma olması tercih sebebimizdi.

  Onur Kirazpınar
  Yönetim Kurulu Üyesi ve Finans Direktörü
 • e-Fatura ve e-Defter konusunda her sorunun cevabını verecek ve her sorunumuza bir çözüm bulacak bir donanıma sahip olması nedeniyle FIT Solutions, bizim için tercih sebebiydi.

  Zeynep Sevencan
  Muhasebe Yöneticisi
 • e-Fatura ve e-Defter sayesinde kırtasiye ve kargo masraflarımız düştü. 10.000 sayfa defter ve 50.000 sayfa fatura tasarruf ettik. Gelecekte de FIT ile çalışmak arzusundayız.

  Uğur İnciroğlu
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • SAP kullanan bir firma olduğumuz için ve Global tarafta SAP içerisine yerel çözümler eklenmesi mümkün olmadığından FIT ile birlikte yaptığımız ve tamamen SAP bağımsız olan e-Defter projemiz, arşiv, noter ve kağıt masraflarımızı sıfıra indirdi.

  Musa Yavuz
  Finans Proje Yöneticisi
KAMPANYA

e-Defter'lerinizi Ücretsiz Denetleyin!

e-Defter’deki rapor dosyalarını hem teknik hem de içerik açısından mantıksal bir şekilde inceleyen e-Denetleme Çözümünü şimdi ücretsiz test edin!

Çözümlerimiz

Kampanyalar

 • e-Defter'deki rapor dosyalarını teknik ve içerik açısından mantıksal şekilde inceleyen ürünü ücretsiz test edin.
 • e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve saklamak istediğiniz tüm verileri sistemlere entegre olarak saklayan ürünü ücretsiz deneyin.
 • GİB Onaylı ilk özel entegratör banka ING ile e-Dönüşüm hizmetlerine geçme fırsatı yakalayın.
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.