Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan FIT Solutions, yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan yazılım firmasıdır.

Müşterilerimizden


 • Öncü projelerimizden bir tanesi de Vestel yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerinin sağlanması oldu. 2016 yılı itibariyle yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerine başladık.  SAP entegrasyonlarımıza en uygun çözümleri sağladığı için FIT firmasıyla çalışmaya karar verdik.

  Rasim Damkaş
  Saha Operasyonları Destek Sorumlusu

 • Konum Atın, Geliyorum! sloganıyla ihtiyacı olan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıp, 30 dakika içerisinde e-Fatura , e-Arşiv gibi hizmetleri devreye sokabiliyoruz!

  Murat Tikveşli
  İzmir Bayisi


 • 4500'den Fazla Referansıyla  Türkiye'nin  En Sevilen e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı FIT Solutions e-Dönüşüm Sektöründe Lider Olmayı Sürdürüyor!

   

   

  Siz De Aramıza Katılın!

  Kayıt Olmak İçin Tıklayın

   

  FIT Solutions
  Müşteri Hikayeleri
 • ''FIT Solutions'ı tercih etmemizdeki sebeplerinden biri bize bir çok alanda kolaylık sağlaması.FIT Solutions'ın bize sunduğu e-Fatura çözümü ile kağıda verdiğimiz önemle örtüştüğünden iyi bir sinerji yakaladık! Gelecekte bu ortaklığı daha ileriye taşımayı umuyoruz.''

  Mert Çanga
  Genel Müdür
 • ''FIT Solutions'ın e-Fatura, e-Defter ve e-Kayıt Saklama çözümlerini kullanıyoruz. FIT Solutions'ı seçmemizdeki etkenlerin en başında SAP çözüm ortağı olması, ürünlerinin Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış olması ve kuvvetli referansları gelmektedir.''

  Aysu Konuralp Ediz
  e-Dönüşüm Program Yöneticisi ve Akdeniz Ülkeleri GSAP Entegrasyon Yöneticisi

Çözümlerimiz

Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.