e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv Örneği

e-Arşiv, tüm faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflerle son kullanıcılara, elektronik ortamdan gönderme imkanı sağlayan sistemdir.

10 yıl boyunca elektronik ortamda saklanan faturalarınıza istediğiniz zaman kolayca ulaşır, kağıt masraflarından kurtularak hem kesenize hem de çevreye katkı sağlarsınız.

 

e-Arşiv Avantajları

 

Herkese Elektronik Fatura

Fatura göndermek için karşınızdaki şirketin e-Fatura’ya kayıtlı olması, hatta muhatabınızın şirket olması zorunlu değil. Son kullanıcılara da e-Arşiv ile fatura gönderebilirsiniz.

 

Ağaçlar Yerine Maliyetiniz Azalsın

Postalama ve arşivleme gibi dertlerle klasörlerce fatura koçanlarının düzenlenmesinin size kaybettirdiği zamanı ve maliyeti işlerinize ve inovasyonlarınıza aktarabilirsiniz. Üstelik kağıt elde etmek için ağaç kesmeye karşı olmanın verdiği huzurla…

 

Yeni Bir Reklam Alanı

Dilediğiniz formatta gönderebileceğiniz faturalarınıza, son kullanıcıya yönelik reklam içeriklerinden kutlama mesajlarına kadar istediğiniz tüm yazılı ve görsel mesajları dahil edebilirsiniz.

 

Sisteminizle Uyumlu

Kullanmakta olduğunuz bilgi işlem ve muhasebe sistemlerinize entegre bir şekilde çalışan yapısıyla, alıştığınız düzeninizi değiştirmek zorunda değilsiniz. Sizin faturanız, sizin müşteriniz, sizin sisteminiz!

Özellikleri

  • e-Fatura sistemine geçmeyen mükelleflerle son kullanıcıya da gönderilmesini,
  • 10 yıl boyunca güvenli bir şekilde arşivlenmesini,
  • Mail’lerde olduğu gibi taslak halde de düzenlenmesini,
  • Mail yoluyla fatura gönderme imkanını,
  • Hangi formatta istiyorsanız o şekilde raporlanmasını,
  • Reklam içeriklerine ve şirket mesajlarınıza yer verilmesini,
  • Zaman ve mekan sınırı olmadan kolayca görüntülenmesini,
  • Alışık olduğunuz bilgi işlem sistemlerine entegre edilmesini,
  • Kağıt nüsha saklama sorunu olmadan çevreci ve düşük maliyetli olmasını sağlıyoruz.

 

Biz Sizi Arayalım

Tüm fatura işlemlerinizi elektronik ortamda gerçekleştirmek için mükelleflerinizin e-Fatura’ya geçmesini beklemenize gerek yok. Ya da ticaret sadece şirketlerden ibaret değil; son kullanıcı olan müşterilerinize de kendi şirket mesajlarınızın yer aldığı faturaları direkt gönderme lüksünüze sahipsiniz. Dijitalin hızlı, kolay ve çevreci özelliklerine sahip e-Arşiv hizmetini FIT Solutions’tan almak için bizimle iletişime geçin, çağa ayak uydurun!

Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.