Tanıtım

e-Defter Örnek Görüntüsü

e-Defter, VUK ve/veya TTK’ya göre tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda yer almasını ve zaman damgası ile imzalayabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

e-Defter ile defter kayıtlarının oluşturulması ile ilgili yükümlülükler, gelişen teknolojiye uygun bir biçimde değişmez özelliğe sahip olur ve kaynaklar garanti altına alınır.

 

e-Defter Avantajları

 

Çevreci

İşlemlerin kağıt ortamından elektronik ortama taşındığı e-Defter, ağaçların defter yapılmak amacıyla kesilmesini desteklemenizi değil; piknik yapmanız için değerlendirmenizi önerir.

 

Kolay ve Hızlı

Bulut ortamında yer alan defterlerinize ve berat dosyanıza istediğiniz yerden kısa sürede ulaşma ve uzaktan denetleme imkanına sahip olursunuz.

 

Düşük Maliyetli

Arşivleme, noter onayı, baskı, kargo gibi işlemler için harcadığınız maliyeti ve iş gücünü iş geliştirme için kullanmanıza olanak tanır.

 

Tek Formatta Çözüm

GIB kılavuzlarında belirtilen standartlara ve formatlara uygun olarak hazırlanan e-Defter ile özel ya da kamu kuruluşları ile aranızdaki tüm bilgi alışverişini uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

  • e-Defter dosyalarınız GIB (Gelir İdaresi Başkanlığı) standartlarına uygun olarak hazırlanır,
  • Yevmiye defteri ve defteri kebirleriniz oluşturulur,
  • Defterleri zaman damgasıyla imzalayabilir,
  • Uluslararası standartlardaki XBRL teknolojisi ile raporlama yapabilir,
  • İstediğiniz zamanda her yerden denetim sağlayabilir,
  • Bilgilerinizi 10 yıl boyunca Türkiye’nin en güvenli merkezlerinde saklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım

1 Sıra No’lu Elektronik Defter Genel Tebliği’nde yer alan şartlara uygun gerçek ve tüzel kişilerdenseniz, işinize ait defterlerinizi elektronik ortama taşımak için son teknoloji ile size kusursuz bir güven sağlarken çevreyi koruyan tüm uygulamalarda söz sahibi Fit Solutions’ı tercih edin, farkınızı ortaya koyun!

KAMPANYA

Defterlerinizi Ücretsiz Denetliyoruz!

e-Defter’deki rapor dosyalarınızı
maksimum düzeyde denetleyin!

Ücretsiz Deneyin
Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.