e-Denetleme Nedir?

e-Denetleme, e-Defter’de oluşan Yevmiye Defteri’nde ve Büyük Defter’de yer alan rapor dosyalarının mali müşavir gözüyle GİB standartlarına hem teknik hem de içerik olarak uygunluğunu kontrol eden elektronik denetlemedir. Mantıksal incelemeyle insan hataları faktörünü ortadan kaldıran e-Denetleme, kağıt, arşivleme, postalama masraflarından kurtulmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

e-Denetleme Avantajları

 

Maksimum Kontrol

Yevmiye ve Büyük Defterlerdeki muhasebe hatalarını mantıksal incelemeyle ortadan kaldıran e-Denetleme, hem teknik hem de içerik olarak maksimum düzeyde data doğruluğu sağlar.

 

Kolay Erişim

Titizlikle incelenip kontrol edilen e-Defter’deki rapor dosyalarına elektronik ortamda kolayca ulaşabilir, yazıları görselleştirerek daha anlaşılabilir ve pratik bir sunum yapma olanağı bulursunuz.

 

Güncel

GİB’in güncellenen standartlarına uygun bir şekilde, yeniliklerin belirlendiği tarihten itibaren doğru raporları sunan e-Denetleme ile tarih bazlı kontrol imkanı sizinle.

 

Çevreci

GİB’e gönderilen rapor dosyalarınız için dolaplar dolusu defter saklamanıza gerek yok. Ağaçların kesilerek kağıt elde edilmesine raporlarınızı elektronik ortama taşıyan e-Denetleme ile engel olabilirsiniz.

Özellikleri

  • e-Defter’deki rapor dosyalarınız maksimum düzeyde denetlenir,
  • Muhasebe hataları ortadan kalkar,
  • Hatalar yüzünden daha sonra karşınıza çıkacak vergi borçları önlenir,
  • İnsan hataları faktörünü ortadan kaldırılır,
  • Yazılar görselleştirilerek kolay erişim sağlanır,
  • Güncellenen GİB standartlarına göre rapor sunulur,
  • Güncellemeler için ekstra para talep edilmez,
  • Şirketinizde prosedürlere hakim teknik yeterliliğe sahip personeliniz varsa bu kişiyi görevlendirebilir ya da FIT Solutions’ın uzmanlarından destek alabilir,
  • İster kendi kapalı sisteminizde ister FIT Solutions’ın bulut sisteminde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

e-Defter’de oluşturulan raporlarınızın mantıksal taramayla güncel GİB standartlarına uygun bir şekilde, görselleştirilmiş sunumlarla elektronik ortamda denetlenmesini ve kağıt tüketimini ortadan kaldırarak çevreye duyarlı bir iş politikası gütmeyi hedefliyorsanız FIT Solutions’la iletişime geçin.

KAMPANYA

Defterlerinizi Ücretsiz Denetliyoruz!

e-Defter’deki rapor dosyalarınızı
maksimum düzeyde denetleyin!

Ücretsiz Deneyin
Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.