e-Fatura Nedir?

e-Fatura Örneği

e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir.

Dijitalin hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

 

e-Fatura Avantajları

 
e-Fatura Düşük Maliyetli

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

 
e-Fatura Çevreci

İşlemlerin tamamen elektronik ortamda yürütüldüğü bir sistem olan e-Fatura, ağaçların kesilerek fatura kağıdı yapılması fikrini çağ ve insanlık dışı bulur.

 
e-Fatura Kolay ve Hızlı

e-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.

 
e-Fatura Güvenli

Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-Fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

 

e-Fatura Özellikleri

  • Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesiyle yönetilmesini
  • Minimum 10 yıl boyunca güvenli bir şekilde arşivlenmesini
  • Tıpkı mail’lerde olduğu gibi taslak olarak hazırlanabilmesini
  • Dilediğiniz formatlarda raporlanabilmesini
  • Adet sınırlaması olmadan toplu fatura olarak gönderilmesini
  • Zaman ve mekan sınırı olmadan anlık olarak görüntülenmesini
  • Özel entegratörler sayesinde bakım, güncelleme ve güvenlik işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz

Biz Sizi Arayalım

Yakın gelecekte tüm firmaların zorunlu bir şekilde kullanacakları e-Fatura çözümünü, dijital hizmetlerini hayatı kolaylaştırma ve çevreyi koruma fikriyle geliştiren FIT Solutions’tan almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.