e-İrsaliye Nedir?

Kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip, merkezinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nın olduğu, sadece uygulamaya kayıtlı şirketler arasında dijitalleşen, üzerinde kağıt irsaliye’de bulunması gereken tüm bilgilerin yer aldığı çözümdür.

e-İrsaliye Avantajları

Düşük Maliyetli

Basım, arşivleme gibi masraflar e-İrsaliye ile rafa kalkar ve tüm bu işlemler dijital ortama taşınır.

Çevreci

İşlemlerin tamamen elektronik ortamda yürütüldüğü bir sistem olan e-İrsaliye, ağaçların kesilmesini engeller ve doğaya büyük katkı sağlar.

Kolay ve Hızlı

Dijital arşivleme ile tanışan e-İrsaliye ile tüm eski irsaliyelerinize tek tıkla, çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güvenli

Dijital platforma taşınan verileriniz, e-İrsaliye sisteminde hiçbir zaman kaybolmaz. Özel entegratörlük sisteminde ne siz başka şirketlerin verilerine ulaşabilirsiniz, ne de diğer şirketler size ait bilgileri görüntüleyebilirler.

 

Özellikleri

  • Sınırsız sayıda kullanıcı yetkilendirmesi
  • Minimum 10 yıl boyunca güvenli arşivleme
  • Toplu gönderim yapabilme
  • Zaman ve mekan sınırı olmadan anlık görüntüleyebilme
  • Sürekli güncelleme ve güvenli kullanım
  • Çevreci ve düşük maliyetli

 

Biz Sizi Arayalım

1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından gönüllü olarak hayata geçirilmesi planlanan e-İrsaliye uygulamasını, hayat kolaylaştıran dijital çözümler ve çevreyi koruma fikriyle geliştiren Foriba'dan almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.