e-Yedekleme Nedir?

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Faturası verilerinin yanında, güvenli bir şekilde saklamak istediğiniz tüm belgelerinizi sorunsuz bir şekilde yedekleyen bir FIT Solutions çözümüdür. Bilgisayarınızdan seçeceğiniz klasörlerdeki tüm verilerinizin kaybolma/değiştirilme risklerini ortadan kaldıran e-Yedekleme çözümü, belgelerinizi sadece bugün için değil; siz istediğiniz sürece yedekler.

e-Yedekleme Avantajları

 

Kullanışlı

Büyük, orta, küçük ölçekli şirketlerin yanında, kişisel olarak tüm belgelerini güvenli bir ortamda saklamak isteyen herkesin kullanabileceği e-Yedekleme’ye 7x24 ulaşabilir, istediğiniz her an verilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Güvenilir

Farklı bir özel entegratörde depoladığınız ya da sadece bilgisayara indirerek arşivlediğiniz belgelerinizin değiştirilmesini veya kaybolmasını, e-Dönüşüm’ün öncülerinden biri haline gelen FIT Solutions’ın bulut sisteminde yedekleyin, ileriki tarihlerde yaşanması muhtemel sorunları bugünden ortadan kaldırın.

 

Kullanıcı Odaklı

Hangi sıklıkta yedekleme yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. İstediğiniz zaman aralıklarıyla istediğiniz kadar yedekleme planlayabilirsiniz. Yedekleme işlemi gerçekleştirildiğinde sizi mail aracılığıyla bilgilendirmek de bizim görevimiz, rica ederiz.

 

Bütçe Dostu

e-Yedekleme’de kullandığınız alan kadar ödeme yapar, bütçe planlamanızı ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Kolay Kullanım, Kota Dostu

Tüm veri tiplerine uygun olarak yedekleme yapabileceğiniz e-Yedekleme’de veriler sıkıştırılarak kopyalanır; böylece kota yetersizliği sorunu ortadan kalkar. Blok yedekleme özelliği sayesinde; verilerinizin tamamı değil sadece değişlik içeren kısımlar tekrar yedeklenir. Böylece performans sorunu yaşamazsınız.

Özellikleri

  • Şirket belgelerinizin yanında tüm kişisel verilerinizi de güvenle yedekleyebilir
  • Eski dönemlere ait e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-Defter ve kontrol etmeniz gereken tüm belgelerinize dilediğiniz zaman erişebilir
  • Belgelerinizin değiştirilme ve kaybolma risklerini ortadan kaldırabilir
  • Verilerinizi 10 kata kadar sıkıştırarak, şifreli veya şifresiz yedekleyebilir
  • Kullandığınız kadar ödeme yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz
  • Blok yedekleme özelliği ile verilerinizin tamamı değil sadece değişlik içeren kısımlar tekrar yedeklenir. Böylece performans sorunu yaşamazsınız

Biz Sizi Arayalım!

Belgelerinizi farklı bir özel entegratörde saklıyor ya da bilgisayarınıza indirerek arşivliyor olabilirsiniz. Fakat belgelerinizi kaybolma ve değiştirilme riski olmadan başarılı yazılımlarıyla ilklere imza atmış bir e-Dönüşüm firması olan FIT Solutions’ın bulut sisteminde yedekleyerek kesin güvence sağlar, GIB’e sunacağınız raporlarda çıkabilecek olası sorunları bugünden bertaraf edersiniz. Üstelik sadece şirket belgeleri değil, kişisel verilerinizi de güvenli bir ortamda 7x24 ulaşabilir bir şekilde yedeklemenin ayrıcalığını sadece FIT Solutions olarak biz size sunuyoruz!

Bize Ulaşın
Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.